Poháre pre DETI

Upřesnit výběr
9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Lacné poháre pre deti

Poháre pre deti budú krásnu pamiatkou. Poháre pre deti sa hodí na detský športový deň, rôzne akcie pre deti, detské tanečné sútaže či ako ocenenie výstav pre malé chovateľov psov, mačiek, králikov, morčiat a ďalších domácich zvierat.

Futbalové poháre pre deti

Futbal je krásny tímový šport, ale najviac si deti pamätajú práve tie víťazné zápasy, ktoré im v klubovni pripomína krásny futbalový pohár. Lacné poháre pre deti s futbalovým motívom u nás kúpite za babku a každému hráčovi môžete venovať tiež detské medaily a diplom.

Hasičské poháre pre deti

Aj v tej najmenšej dedinke sa môžu deti venovať dvom športom - futbalu a požiarnemu športu u dobrovoľných hasičov. A požiarny šport si zaslúži krásne hasičské poháre pre deti spolu s diplomom a medailí s motívom HASIČI.

Plastové poháre pre deti alebo kovové poháre pre deti?

Väčšina našich pohárov pre deti je tvorená plastovým telom pohára a mramorovým alebo dreveným podstavcom.

Veľa našich pohárov pre deti má miesto pre umiestnenie emblému s detským alebo športovým motívom. Detský pohár - pokiaľ nie je pokrievka v cene - možno doplniť aj o pokrievku, ktorá má terčík pre umiestnenie emblému alebo figúrku daného športu, napríklad futbalu alebo hasičov.

Na podstavec detského pohára umiestnite papierový štítok alebo štítok z laserovej fólie, na ktorý vám vytlačíme text podľa vášho želania. Tak vznikne jedinečný detský pohár pripomínajúci deťom ich športové a iné úspechy.