Butony

Placky, butony, pin badges

Kto v mladosti nemal na džínsové bunde alebo batohu placku obľúbenej skupiny, ten ako by nebol!

Butóny a reklamné placky, anglicky Pin Badges, sú skvelým reklamným predmetom za pár korún.

Využitie reklamné placky

Kovové placky majú široké uplatnenie ako merchandising hudobných kapiel, ako reklamné placky rozdávané na výstavách a konferenciách, ako firemné predmety pre zamestnancov, ako placky s vtipným textom, placky s mottom, ako účastnícke ceny pre deti a pod. Veľmi obľúbené sú tiež na zákazku vyrábané svadobné placky , ktoré sa stanú peknú pripomienkou pre novomanželov i svadobčanov.

Ako nosiť reklamné placky?

To je naozaj na vás. V počiatkoch vzniku sa kovové placky nosili na džínsových a kožených bundách pripnuté na náprsnom vrecku či na klope saka alebo kabátu. Neskôr sa stali doplnkom pripevnených na batohu, kabelke, taške cez rameno a pod.

Rozmery reklamných placiek

Placky a butony zoženiete v neprebernom množstve rozmerov od najmenších 25 mm, 32 mm a 37 mm, stredné placky majú rozmer 44 mm, 50 mm, 56 mm a 58 mm, veľké placky 65 mm a naozaj veľmi veľké placky majú rozmer 75 mm, 100 mm, 158 mm a 250 mm.

Výroba placiek na zákazku

Radi pre vás vyrobíme reklamné placky a butony s vlastným návrhom alebo zaistíme návrh placky a výrobu v rozmeroch 38 mm a 59 mm.

Tvary placiek a butonov

Dnes si už môžete nechať vyrobiť placky nielen tradičné okrúhle, ale tiež štvorcové, obdĺžnikové, oválne alebo napríklad placky v tvare srdca. My vám radi vyrobíme tradičné okrúhle placky, ktorú sú najobľúbenejšie.

Aká je cena za placky?

U nás môžete mať rekamní placky lacno už od 9, - za kus, záleží však na objeme placiek. Pre konkrétnu cenu nám pošlite dopyt na výrobku placiek.