Medaily

Upřesnit výběr
pridať do obľúbených

Futbalové medaily 19004

Kovová fotbalová medaile o průměru 40 mm s reliéfem fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v barvách české, německé či slovenské trikolory.
190040,63 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Futbalové medaily 19005

Kovová fotbalová medaile o průměru 40 mm s reliéfem fotbalového míče a číslem umístění ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190050,68 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Futbalové medaily 19012

Kovová fotbalová medaile o průměru 45 mm s reliéfem fotbalisty a fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190120,71 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Futbalové medaily 19015

Krásná fotbalová medaile s reliéfem fotbalisty a vavříny o průměru 50 mm ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190150,71 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Futbalové medaily 19028

Kovová fotbalová medaile o průměru 50 mm s reliéfem fotbalisty a fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190281,13 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Futbalové medaily 19030

Tvarově atypická fotbalová medaile o rozměru 40x60 mm s reliéfem fotbalového míče a fotbalisty ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190301,26 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Futbalové medaily 19031

Tvarově atypická fotbalová medaile o rozměru 50x50 mm s reliéfem vavřínu, fotbalové kopačky a fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Na zadní stranu medaile je možné umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190311,39 €

zlatá | strieborná | bronzová

pridať do obľúbených

Univerzálne medaily 19010 na emblém

Univerzální kovová medaile o průměru 45 mm s reliéfem vavřínu ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Přední stranu medaile lze doplnit o emblém s umístěním či sportem o průměru 25 mm, na zadní stranu medaile je možné umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190100,63 €

zlatá | strieborná | bronzová

přidat do oblíbených

Univerzálne medaily 19011 na emblém

Univerzální kovová medaile o průměru 45 mm s reliéfem šachovnice ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Přední stranu medaile lze doplnit o emblém s umístěním či sportem o průměru 25 mm, na zadní stranu medaile je možné umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
190110,63 €

zlatá | strieborná | bronzová

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí123456

Kovové medaily poteší víťaza aj účastníkmi športovej udalosti. V našej ponuke nájdete medaile s číslom umiestnenia (medaila 1. miesto, 2. miesto, 3. miesto), futbalové medaily, hasičské medaily, medaily pre deti, turistické drevené medaily a medaile pre mnoho ďalších športov či univerzálne medaile na emblémy, do ktorých môžete zasadiť jeden z viac ako 100 tematických emblémov. Ocenenia tak prispôsobíte konkrétnej udalosti. Pokiaľ nenájdete vhodnú medailu, zákazková výroba medaily pre nás nie je problém.

Medaile a emblémy ponúkame v striebornej, zlatej a bronzovej farbe. Medaile nezabudnite doplniť o stuhy na medaily v rôznych farbách vrátane stuhy slovenská trikolóry.

Lacné detské medaily u nás kúpite už za 0,77 €.